Cevizli Mh. Tansel Cd. Bulut Plaza No:12-18 K:5 D:36 Maltepe,İstanbul
0 (216) 388 00 40

Tiger 3 Enterprise

Orta ve büyük işletmelerin verimliliğini destekleyen ve tam anlamıyla işletmenize özelleştirilebilen yapısıyla tanışın!
logo-tiger3-enterprise

Logo Tiger 3 Enterprise yazılımı ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müsait bir zamanınızda sizi ziyaret edebilir veya uzak bağlantı yardımıyla tercih ettiğiniz yazılımın demosunu gerçekleştirebiliriz.

Tiger 3 Enterprise Özellikleri

  • ÖZELLİKLER
  • GÖRSELLER
  • FİYAT LİSTESİ
ÜRETİM YÖNETİMİ

Üretimi yapmış olduğunuz ürünlerin detaylı bir şekilde reçetelerini oluşturabilirsiniz. Oluşturmuş olduğunuz reçetelerin hangi üretim cihazlarında ne kadar süre ve kaç operasyona gireceğine kadar süreçlerini tanımlar ve üretimleriniz bu tanımlara göre oluşur.

ÜRETİM PLANLAMA (MPS)

Üretimlerinizde kullandığınız makinaların aktif durumuna göre sistem üretimin müsait olduğu zaman dilimlerini otomatik olarak hesaplar ve buna bağlı üretim zamanınızı planlayabilirsiniz. Böylelikle zaman tasarrufu ve işlem verimliliği kazanarak işletmenizin değerini arttırabilirsiniz.

APP UYUMU

Tiger 3 Enterprise sisteminiz içerisine Logo Store üzerinden belirli aplikasyonları ücretsiz ya da ücretli olarak indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. Böylelikle anlık olarak sisteminiz içerisinden uygun görmüş bilgilerden haberdar olmuş olursunuz. Örneğin: Hesap Makinası, Hava Durumu vb.

ZAMANLANMIŞ GÖREVLER

Belirlemiş olduğunuz zaman dilimleri içerisinde günlük,haftalık ya da aylık rapor veya döviz kurlarının çekilmesi gibi işlemlerinizi zamanlanmış görev modülü ile Tiger 3 Enterprise sisteminiz içerisinden yapabilmektesiniz.

MALİYET MUHASEBESİ

Muhasebe hesaplarınızda ki (720-730) üretimde kullanılan ve işletmenizin genel giderlerini masraf merkezleri bazında belirlemiş olduğunuz yüzdelik oranlarla aylık periyotlardaki üretim emirlerinize bağlı fişlere gider maliyetleri yansıtılır ve maliyetlerinizi raporlayabilirsiniz.

ESNEK RAPORLAMA

Tiger 3 Enterprise içerisinde modüllerin fazla ve kullanışlı yapısı olması sayesinde raporlama ihtiyaçları işletmelere uygun şekilde standart olarak sistem içerisinde yer almaktadır. İşletmenin talep etmesi durumunda raporlardaki veriler istenildiği gibi düzenlenir.

TESLİM TARİHİ (CTP)

Müşterilerinize oluşturmuş olduğunuz siparişleriniz onaylanması durumunda stoğunuzda belirli miktarda ürününüz olmayabilir. Bu malzemeler için sistem otomatik olarak malzeme için üretim emri oluşturur ve üretimin süresine göre siparişinize teslim tarihi ataması yapar.

TEKLİF YÖNETİMİ

Satınalma / Satış tekliflerinizi tek bir modül altında veri girişlerinizi yapabilirsiniz. Müşterinize veya tedarikçinize teklif vermeden önce ziyaret görüşmelerinizi, telefon görüşmelerinizi vb. aktivite kayıtlarınızı sisteminizde kayıt altına alabilirsiniz. Girmiş olduğunuz tekliflerinizi onay ya da red durumuna göre faturalandırma durumunu sisteminiz içerisinde sürecinizi tamamlayabilmektesiniz.

Ürün Açıklaması Güncel TL Fiyatlar 2019
Tiger 3 Enterprise Ana Paket 36.200
Tiger 3 Enterprise Kullanıcı Artırımı +2 14.800
Tiger 3 Enterprise Kullanıcı Artırımı +5 30.150
Tiger 3 Enterprise Kullanıcı Artırımı +10 57.300
Tiger 3 Enterprise Kullanıcı Artırımı +20 101.100
Tiger 3 Enterprise Kullanıcı Artırımı +50 223.850
Tiger 3 Enterprise Kullanıcı Artırımı +100 358.400
Tiger 3 Enterprise Dış Ticaret 10.350
Tiger 3 Enterprise ExcelTrans 6.850
Tiger 3 Enterprise Connect e-Fatura (1 Firma) 9.700
Tiger 3 Enterprise Connect e-Fatura Firma Artırımı 1.050
Tiger 3 Enterprise e-Defter (1 Firma) 10.050
Tiger 3 Enterprise e-Defter Firma Artırımı 1.850
Tiger 3 Enterprise Connect e-Arşiv (1 Firma) 3.400
Tiger 3 Enterprise Connect e-Arşiv Firma Artırımı 400
Tiger 3 Enterprise e-İrsaliye 2.200
Tiger 3 Enterprise e-İrsaliye Firma Artırımı 300
Tiger 3 Enterprise e-İrsaliye (eLogo Özel Entegratör) BEDELSİZ

Alternatif Bilgisayar