Cevizli Mh. Tansel Cd. Bulut Plaza No:12-18 K:5 D:36 Maltepe,İstanbul
0 (216) 388 00 40

Logo Mind Insight

Logo Mind Insight ile ERP sisteminizdeki verileri tablo, grafik vb. bileşenlerle anlık yenilenebilir grafiklerle firmanızın durumunu gözlemleyebilirsiniz.
logo-mind-insight

Logo Mind Insight yazılımı ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müsait bir zamanınızda sizi ziyaret edebilir veya uzak bağlantı yardımıyla tercih ettiğiniz yazılımın demosunu gerçekleştirebiliriz.

Logo Mind Insight Özellikleri

  • ÖZELLİKLER
KİŞİSELLEŞTİRİLEBİLİR RAPOR

Firmanızdaki ERP programınızda kullanmakta olduğunuz raporları Logo Mind Insight içerisinde kendi tasarımınızla bir kere oluşturduktan sonra raporunuz sürekli yenilenir ve belirlediğiniz filtreler ile raporunuzu daraltabilirsiniz.(Örneğin:Yetki kodu, Özel kod vb.)

STANDART RAPORLAR

Logo Mind Insight ürününü satınalmanız durumunda içerisinde standardında gelen Finans,Stok,Satış ve Muhasebe gibi raporların ERP ile entegrasyonu hazır gelmektedir.İstenilmesi durumunda kullanıcı bazlı ilave raporlar manuel olarak oluşturulabilmektedir.

MOBİL UYUMU

İşletmenizle ilgili oluşturmuş olduğunuz raporları mobil cihazınız üzerinden kullanıcı bilgilerinizle dilediğiniz lokasyondan sisteminize giriş yapabilmeniz mümkündür.

KULLANICI YETKİLENDİRİLMESİ

Logo Mind Insight yazılımınız içerisinde işletmenize özel onlarca rapor olabilir.Bu raporları kullanıcı bazında görebilsin veya değiştirebilsin gibi yetkilendirmeler Logo Mind Insight içerisinde yapılabilmesi mevcuttur.Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ZAMANLANMIŞ GÖREVLER

Raporlarınızı oluşturduktan sonra çeşitli filtreler verilerek raporlarınızı ilgili kişilere iletmeniz gerekiyor olabilir. Tam bu noktada Logo Mind Insight’ın yeni sürümüyle getirmiş olduğu otomatik e-Mail özelliği ile ilgili kişilere istediğiniz zaman periyotlarında raporlarınızı iletebilirsiniz.

SUNUM ÇALIŞMASI

Raporlarınızda çalışırken sunumunuza eklemek istediğiniz bir ve birden fazla anları fotoğraf özelliği ile görsel alındıktan sonra sunum içerisinde yerleştirebilirsiniz.Görselleri konulan sunum içerisinde dilediğiniz gibi görselleştirmeler yapabilir ve metinler yazabilirsiniz.

Alternatif Bilgisayar