Cevizli Mh. Tansel Cd. Bulut Plaza No:12-18 K:5 D:36 Maltepe,İstanbul
0 (216) 388 00 40

e-Mutabakat

e-Mutabakat dönüşümü sayesinde müşterilerinizle BA/BS ve cari bakiyelerini elektronik ortamda kullanımı çok kolay ve hızlı bir şekilde işlemlerinizi yapabilirsiniz.
logo-e-mutabakat

Logo e-Mutabakat yazılımı ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müsait bir zamanınızda sizi ziyaret edebilir veya uzak bağlantı yardımıyla tercih ettiğiniz yazılımın demosunu gerçekleştirebiliriz.

Logo e-Mutabakat Özellikleri

  • ÖZELLİKLER
ELEKTRONİK BA/BS

Tedarikçi ve müşterilerinizle ilgili bakiyelerin belirtmiş olduğunuz ay içerisinde BA ve BS mutabakatını e-Mail üzerinden yapabilmektesiniz. İlgili cari hesaplarınızın e-Mail adresleri dolu olduğu takdirde karşı tarafa onay/red ve bakiyeniz gitmektedir. Gönderilen yanıta göre tek bir ekranda tüm süreçlerinizi izleyebilirsiniz.

HIZ VE ANLIK KONTROL

Logo e-Mutabakat uygulaması, mutabakat süreçlerinizi web üzerinden yürütüp, hız kazanarak zaman tasarrufu elde etmenizi sağlar. Kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılan Logo e-Mutabakat Portalı, mutabakat süreçlerinin ve hangi aşamada olduklarının kontrol edilmesine imkan tanır. Logo e-Mutabakat uygulaması, yüzlerce satırlık 2 ekstreyi saniyeler içinde karşılaştırarak aralarındaki farkları ay, gün ve işlem cinsi bazında bulur.

CARİ BAKİYE

Müşterilerinizle yaptığınız ticaret sonucu oluşan borç bakiyelerini belirtmiş olduğunuz tarih aralığındaki güncel bakiyesini dilediğiniz döviz cinsi üzerinden elektronik e-posta olarak göndermeniz mümkündür.Tanımlı olan e-posta adresini müşterinize girdikten sonra e-mail otomatik olarak sisteminiz tarafından gönderilecektir.

İŞLEM KOLAYLIĞI

Logo e-Mutabakat uygulaması, mutabakat yapacağınız firmalar, Logo e-Mutabakat kullanıcısı olsun ya da olmasın, maillerinizi otomatik olarak yollamanızı; onay ve red cevaplarınızı online olarak mutabakat portalından takip edebilmenizi mümkün kılar. Tamamlanan ve onaylanan mutabakatlarınızı portal üzerinden kontrol edebilme, ihtiyaç duyduğunuzda tüm geçmiş mutabakatlarınıza ulaşabilme kolaylığını sunar.

Alternatif Bilgisayar