Cevizli Mh. Tansel Cd. Bulut Plaza No:12-18 K:5 D:36 Maltepe,İstanbul
0 (216) 388 00 40

Netoloji e-Flow

Kodlama yapmadan işletmeniz içerisinde karmaşık olan süreçlerinizi düzenli bir hale getirerek senaryolarınızı tasarlayın ve zamandan tasarruf edin!
logo-netoloji-eflow

Netoloji e-Flow BPM yazılımı ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müsait bir zamanınızda sizi ziyaret edebilir veya uzak bağlantı yardımıyla tercih ettiğiniz yazılımın demosunu gerçekleştirebiliriz.

Netoloji e-Flow BPM Özellikleri

  • ÖZELLİKLER
WEB PLATFORM

Merkez ofisinizde veya sahada masaüstü bilgisayarınızdaki web tarayıcınızdan (chrome,iexplorer,mozilla vb.) ya da mobil cihazınızdan herhangi bir lokasyonda iş süreçlerinizi başlatabilir ve şirket verimliliğinizi zaman kaybetmeden çok kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz.

LOGO ENTEGRASYONU

İş süreçleriniz de oluşturmuş olduğunuz senaryolarınızı belirli onay mekanizmalarından geçirdikten sonra sürecinizin bitiş noktasında Logo ERP sisteminize talep fişi, satınalma/satış siparişi vb. otomatik fiş ekleyerek iş yükünüzü hafifletebilirsiniz.

MOBİL ENTEGRASYON

IOS ve Android mobil cihazlarınızdan süreçlerinizi dilediğiniz yerden başlatabilirsiniz. Tarafınıza atanan veya onay gerektiren bir süreç durumun da mobil cihazınıza otomatik bildirim gelmektedir. Vakit kaybeden çok kısa sürede bu süreçlerinize onay veya reddedebilirsiniz.

DÖKÜMAN YÖNETİMİ

Süreçlerinize döküman ekleyebilir ve onaya gönderdiğiniz yetkilinize bu dökümanları otomatik e-Mail gönderebilirsiniz. Ek dökümanlar ile ilgili onay doğrultusunda süreçlerinizi tamamlayabilir veya istediğiniz kadar üst yöneticilerinize onaya sunabilirsiniz.

ESNEK PLATFORM

Netoloji e-Flow platformunun sunmuş olduğu zengin geliştirilebilir süreç platformu ile işletmeniz için bağımsız şekilde yüzlerce süreç tasarımı bağımsız şekilde yapılabilmektedir. Örneğin: Satış siparişi süreci, Satınalma süreci, Masraf süreci, İzin Süreci vb.

ZAMAN-SÜREÇ İLİŞKİSİ

İşletmenize ait süreçlerinizi oluştururken tamamlanması gereken görev formlarına süreler atayabilirsiniz. Görev formlarınıza atadığınız zaman periyodu içerisinde tamamlanmayan görevlerde ilgili kullanıcıları e-Mail ile uyarabilir ve süreç tamamlama hatırlatmaları yapabilirsiniz

Alternatif Bilgisayar