Cevizli Mh. Tansel Cd. Bulut Plaza No:12-18 K:5 D:36 Maltepe,İstanbul
0 (216) 388 00 40

Logo CRM

Müşterilerinizle anlık ziyaret,telefon görüşmeleri vb. aktivitelerinizi kayıt altına alarak bu görüşmelerin sonucunu ürün veya hizmet satışına çevirerek verimliliğinizi arttırın!
logo-crm

Logo CRM yazılımı ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müsait bir zamanınızda sizi ziyaret edebilir veya uzak bağlantı yardımıyla tercih ettiğiniz yazılımın demosunu gerçekleştirebiliriz.

Logo CRM Özellikleri

  • ÖZELLİKLER
AKTİVİTE TAKİBİ

Çalışmış olduğunuz aktif müşterilerinize yapılan ziyaretleriniz, telefon görüşmeleriniz vb. aktivite kayıtlarınızı tek bir ekran üzerinde veri girişleri sağlayarak, görüşmelerinizin sonucunu satışa dönüşüp dönüşmediğini inceleyebilirsiniz.

DASHBOARD YAPISI

Logo CRM üzerinde veya ERP sisteminizde olan karmaşık verilerin Logo CRM içerisinde Dashboard özelliği sayesinde bu verileri düzenli hale getirmek mümkün. Günlük,haftalık veya aylık bazda satış, teklif, sipariş vb. raporlarınızı detaylı bir şekilde anlık veri girişleriyle yenilenebilir raporlarla inceleyebilirsiniz.

MOBİL VE OUTLOOK SENKRONİZASYONU

Mobil ve Microsoft Outlook senkronizasyonu sayesinde Logo CRM ile merkez ofisinizde ya da sahada tüm müşteri ilişkileri süreçlerinizi yönetebilirsiniz. Mobil cihazlarından herhangi bir aktivite kaydı veya teklif kaydı girilebilmektedir.

TEKLİF YÖNETİMİ

Sahada veya merkez ofisinizde müşterinize oluşturmuş olduğunuz teklifi üst yöneticinize onaya sunabilir ve teklif onayı durumunda ERP sisteminize sipariş veya irsaliye olarak otomatik veri girişi sağlayabilirsiniz.

VERİ ETKİLİŞİMİ

Logo CRM içerisinde gelen Notifier özelliği ile işletmeniz içerisinde veri girişi yapıldığında ilgili kişilere e-Mail ve SMS gönderimi mümkündür. Herhangi bir rapor veya sisteminiz içerisinde eklenen yeni bir kaydın içeriğini belirlemiş olduğunuz kullanıcı grubuna gönderim yaparak sisteminizi optimize edebilirsiniz.

LOGO SENKRONİZASYONU

Kullanmakta olduğunuz ERP yazılımı ile (Örn.:GO 3 & Tiger 3) tüm stok kartlarınız, müşteri bilgileriniz sisteminiz ile entegre çalışmaktadır. ERP içerisinde açılmış olan kayıtlarınızı gerekli bağlantılar yapıldıktan sonra verileri CRM içerisine otomatik olarak alabilir ve güncel veriler üzerinden işletmenizin iş yükünü azaltabilirsiniz.

Alternatif Bilgisayar