Cevizli Mh. Tansel Cd. Bulut Plaza No:12-18 K:5 D:36 Maltepe,İstanbul
0 (216) 388 00 40

Tiger Wings

Tiger Wings yazılımının aylık veya yıllık kiralama modelleriyle düşük bütçelerle ERP programınızı kullanmaya hemen başlayabilirsiniz!
logo-tiger-wings

Logo Tiger Wings yazılımı ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müsait bir zamanınızda sizi ziyaret edebilir veya uzak bağlantı yardımıyla tercih ettiğiniz yazılımın demosunu gerçekleştirebiliriz.

Tiger Wings Özellikleri

  • ÖZELLİKLER
WEB PLATFORM

Tiger Wings web tabanlı yapısıyla dilediğiniz lokasyondan bilgisayarınızdaki tarayıcı ile ERP sisteminizi kullanabilirsiniz. Tarayıcı üzerinden kullanmak istemezseniz de yazılımınızı desktop olarak kullanabilirsiniz.

ÜRETİM SÜREÇLERİ

Üretimini yapacağınız mamüllerinizin alt malzemeleriyle birlikte reçetelerinizi oluşturabilirsiniz. Oluşturmuş olduğunuz reçetelere bağlı hızlı üretim fişleri ile üretim yapınızı kurgulayabilirsiniz. Yapılan üretim sonucu sarf edilen malzemelerden stoklar negatif, üretilen malzeme stoğu ise pozitif yönde üretilen miktar kadar artış gösterir.

MOBİL UYUM

HTML5 katmanlı uyumu yapısı sayesinde tarayıcı özelliğine sahip olan Tiger Wings, kullanıcılarına mobil cihazlarından erişimine izin vermektedir. Lokasyon farketmeksizin istenilen yerde yazılımınız kullanılmaya hazırdır.

KİRALAMA MODELİ

Logo Tiger Wings yazılımınızı tek seferde satın alabilmekle beraber aylık ya da yıllık kiralama seçenekleri de mevcuttur. İşletmenizin bütçesine göre belirlenen fiyatlar üzerinden yazılımınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.Kiralama fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

KOLAY KULLANIM

Desktop ve Web tabanlı yapısıyla Tiger Wings, son kullanıcısına hızlı bir kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Menü geçişleri arasındaki ilişki ile işlemlerinizi farklı ekranlardan yapmaya gerek kalmadan hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz.

KİŞİSEL MASAÜSTÜ

Tiger Wings yazılımına bağlanan işletmenin her kullanıcı için farklı masaüstü tasarımı açılmaktadır. Kullanıcılar istedikleri gibi modüllerini kendi ekranına kısayollarını ayarlayabilmektedir. Masaüstü kısayollarını istenildiği takdirde kendi arasında gruplayarak, kısayol tuşları ile kombine edilebilmektedir.

STOK YÖNETİMİ

İşletmeniz için önem taşıyan stok kartlarınıza belirli limitler tanımlayabilirsiniz. Asgari, azami ve güvenli stok seviyeleri olarak miktarlarınızı tanımladıktan sonra işlemlerinizi buna bağlı devam veya durdurma senaryolarını izleyebilirsiniz.

WİNDOWS & MAC UYUMU

Windows Xp, Vista, x10, Linux, Mac yüklü işletim sistemine sahip bilgisayarınızla Tiger Wings yazılımınızı ister tarayıcınızdan ister desktop olarak çalışabilmektesiniz.

Alternatif Bilgisayar