Cevizli Mh. Tansel Cd. Bulut Plaza No:12-18 K:5 D:36 Maltepe,İstanbul
0 (216) 388 00 40

Mali Müşavir Plus

Zengin özellik seti ve pratik kullanımı ile Serbest Muhasebeciler ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler için özel olarak tasarlanmış bir muhasebe yazılımıdır.
mmplus

Logo Mali Müşavir Plus yazılımı ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müsait bir zamanınızda sizi ziyaret edebilir veya uzak bağlantı yardımıyla tercih ettiğiniz yazılımın demosunu gerçekleştirebiliriz.

Logo Mali Müşavir Plus Özellikleri

  • ÖZELLİKLER
KULLANICI DOSTU

Yazılım arayüz tasarımı son kullanıcıya kolaylık sağlamakla beraber işlemlerini hızlı bir şekilde tamamlanmasına olanak sağlar.

DİĞER LOGO ÜRÜNLERİYLE İLİŞKİSİ

Stok, fatura, çek/senet, banka, kasa ve cari hesap modüllerinden girilmiş olan günlük hareketler Logo’nun muhasebe çözümlerine aktarılabilir.

ÜRÜN İÇERİĞİ

Büro Yönetimi, Muhasebe, Sabit Kıymet, Bordro, İşletme Defteri ve Beyanname modüllerini sayesinde iş yükünüzü azaltarak zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

İŞLETME DEFTERİ ENTEGRASYONU

Yenilenen İşletme Defteri sistemiyle firmalarınızın kayıtlarını entegre yapısı sayesinde kolay bir şekilde sisteminiz içerisinde tutabilirsiniz. Diğer modüllerle eş zamanlı çalışmasından kullanım kolaylığı sağlar.

Alternatif Bilgisayar