Cevizli Mh. Tansel Cd. Bulut Plaza No:12-18 K:5 D:36 Maltepe,İstanbul
0 (216) 388 00 40

Sunucu Kiralama

Firmanız bünyesinde yüksek bütçeli sunucu maliyetleri yerine aylık ya da yıllık kiralama seçenekleriyle bulut sunucu hizmetimizden yararlanın!

Sunucu Kiralama Hizmeti

HP Marka Yüksek performanslı çift işlemcili SSD / SAS diskli sunucular, Plesk ve Cpanel lisanslamaları ile sunucunuzu hemen kullanmaya başlayabilirisiniz.

Yüksek performanslı, SSD alt yapılı ve uygun fiyatlı arzu ettiğiniz sunucu ihtiyaçlarınız için bizi tercih edebilirsiniz. Artan kaynaklarınız ile birlikte sunucuları yönetmek her geçen gün daha da zor oluyorsa, sistem odası, güvenlik zafiyetleri, yedekleme mecburiyeti, yedekli enerji zorluğu ve güçlü network alt yapısı sağlamak artık sizleri düşündüyorsa sunucu kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Alternatif Bilgisayar Danışmanlık ekibi olarak verdiğimiz hizmetle, 365 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak internet erişimine açık bir ortamda bulunan sunuculara uzaktan erişim protokolleri aracılığı ile çalışanlarınız bulundukları yerden istedikleri anda erişebilir ve diledikleri güncellemeleri yapabilirler.

Neler Yapıyoruz?

GARANTİ DONANIM DESTEĞİ
Muhtemel donanım arızası olması durumunda ücretsiz garantili donanımla değiştirerek, 7x24 desteğimizle hizmet veriyoruz.
YEDEKLİ NETWORK ALTYAPISI
Yedekli network erişimi sayesinde, uzun süreli kesintiler işinizi asla etkilemez.Kesinti durumunda diğer hattınız aktif edilir ve çalışmanıza devam edebilirsiniz.
SUNUCU YÖNETİMİ DESTEĞİ
Teknik ekibimiz, sunucu yapılandırma ve yönetimindeki temel ve ileri düzey konularda işletmenize kesintisiz olarakhizmet vermektedir.
SON TEKNOLOJİ DONANIMLAR
Sunucu üzerindeki çalışma performansınızı en üst düzeye çıkartmak için donanım tarafında en yeni ve kaliteli ürünleri sunuyoruz.
SUNUCU SİSTEM KONTROLÜ
İşletmenizdeki verileri bizlere belirtilen periyodlarda yedeklerinizin alınmasını sağlıyor, uzaktan kontrollerini yapıyoruz.
SÖZLEŞMELİ BAKIM ANLAŞMASI
Aylık ve yıllık bakım anlaşma seçeneklerimizle şirketinize çözümler üretiyoruz.
SON KULLANICI DESTEĞİ
Kiralama hizmetinizi açtırmanız durumunda işletmenizdeki bağlantı yapıcak olan personellerinizin bilgisayarlarına bağlanır, gerekli ayarlamalar tarafımızca yapılır.
SUNUCU YEDEKLİLİĞİ
Sunucu içerisinde çalışmış olduğunuz tüm şirket verileriniz tarafımızca günlük olarak yedeklenir ve güvenliğinizi sağlarız.
Alternatif Bilgisayar