Cevizli Mh. Tansel Cd. Bulut Plaza No:12-18 K:5 D:36 Maltepe,İstanbul
0 (216) 388 00 40

Start 3

Mikro ölçekli işletmelerin günlük ön muhasebe işlemlerini kolaylıkla yapabilen Logo Start 3, yeni arayüzü ve hızı sayesinde işletmenize değer kazandırmaktadır.
logo-start3

Logo Start 3 yazılımı ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müsait bir zamanınızda sizi ziyaret edebilir veya uzak bağlantı yardımıyla tercih ettiğiniz yazılımın demosunu gerçekleştirebiliriz.

Logo Start 3 Özellikleri

  • ÖZELLİKLER
  • GÖRSELLER
Müşteri Bilgileriniz

Müşterinizin bilgilerini sisteme girebilir ve tüm hareketlerini raporlayabilirsiniz.

BANKA İŞLEMLERİ

Ödeme-Tahsilat işlemlerinizi Start 3 yazılımınıza veri girerek finans işlemlerinizi yönetebilirsiniz.

FATURA İŞLEMLERİ

Günlük alım ve satım faturalarınızı sistem içerisinde açmış olduğunuz müşterilerinize ve ilgili stok kartlarınızı kullanarak müşterinize iletebilirsiniz. Buna bağlı stok ve cari bakiye hareketlerinizi Logo Start 3 programınız içerisinde raporlayabilmektesiniz.

SİPARİŞ İŞLEMLERİ

Siparişlerinizi Start 3 üzerinden oluşturabilirsiniz. İrsaliye veya faturanıza girmiş olduğunuz satış siparişlerinizi aktarıp sevkiyat işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

STOK İŞLEMLERİ

Al-Sat ürünlerinizin stoklarını kolaylıkla izleyebilir ve raporlayabilirsiniz.

KULLANICI DOSTU

Gelişmiş arayüzü yapısıyla son kullanıcıya kolay bir kullanım ekranı sunmaktadır.

e-DEVLET ENTEGRASYON

Logo Start 3 içerisine yeni getirilmiş olan e-Fatura ve e-Arşiv özelliği ile işletmeniz içerisinde müşterilerinize kolaylıkla faturalarınızı düzenleyebilirsiniz. Düzenlemiş olduğunuz faturaları ister e-Mail olarak ya da kağıt çıktısını müşterinize iletebilirsiniz.

KASA İŞLEMLERİ

Logo Start 3 ile personel ödemelerinizi, yakıt masrafları, peşin kapatılan faturalar vb. işlemlerini direk kasa üzerinden yönlendirebilir, finansal takibini ve raporlamasını takip edebilirsiniz.

Alternatif Bilgisayar