Cevizli Mh. Tansel Cd. Bulut Plaza No:12-18 K:5 D:36 Maltepe,İstanbul
0 (216) 388 00 40

Logo Mind Budget

Logo Mind Budget, güçlü kontrol mekanizmalarıyla veri kontrolü sağlarken, veri giriş uygulamalarında da hataya yer bırakmayan bir sistem sunuyor.
logo-mind-budget

Logo Mind Budget yazılımı ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müsait bir zamanınızda sizi ziyaret edebilir veya uzak bağlantı yardımıyla tercih ettiğiniz yazılımın demosunu gerçekleştirebiliriz.

Logo Mind Budget Özellikleri

  • ÖZELLİKLER
HIZ VE GÜVENLİK

İşletmenizin gelecek dönem bütçesini hazırlarken elinizdeki en değerli kaynak, verileriniz.Logo Mind Budget, maksimum doğrulukla veri girişini sağlayan yapısıyla, bütçe güvenirliliğini de artırıyor. Ayrıca Excel uyumu sayesinde hızlı veri aktarımı yapılabiliyor.Organizasyon şemaları, bütçe kalemleri, alt bütçeler, bütçe boyutları ve ödeme planları sistem üzerinde ve tek bir ekrandan kolayca tanımlanabiliyor, böylece planana bütçeler hızlı bir şekilde hayat geçirilebiliyor.

KULLANICI YETKİLENDİRME

Bütçe hazırlama süreci bir ekip işidir. Logo Mind Budget, ayrıntılı yetkilendirme özelliğiyle ilgili tüm kademelerin kendi yetki seviyelerine uygun ekranları görmelerini sağlıyor. Böylece hem görev tanımlamaları daha kolay yapılıyor hem de zamanlanmış görevler ve bütçe kilitleme gibi gelişmiş özelliklerle sistem daha güvenlikli ve etkin hale geliyor.

KOLAY BÜTÇELEME

İşletmenizin yeni dönem bütçesini hazırlarken bir önceki bütçeden yararlanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Logo Mind Budget, önceki yılın bütçesini kopyalayarak bunun üzerinden yeni dönemi planlamayı mümkün kılıyor.

FARKLI KIRILIMLARDA BÜTÇELEME

Logo Mind Budget ile departman, organizasyon, şirket bazlı bütçeleme yapılabilirken, her bir bütçe içinde yer alan kalemler, hesap planına bağlı olarak oluşturulabiliyor. Herhangi bir alt bütçe, genel bütçe mimarisi içerisinde birden fazla noktaya yansıtılarak kullanılabiliyor. Böylece genel bütçenin tutarlılığı artırılıyor. Bütçede hedef ve gerçekleşen değerlerin takibi de yapılarak yüzde bazlı ve sayısal farklar alınabiliyor ve önceki yıllarla kıyaslanabiliyor.

BÜTÇE NOTLARI

Logo Mind Budget, kullanıcıların bu ayrıntılı bütçe kalemleri arasında kaybolmaması ve diğer kullanıcıları da bilgilendirebilmesi için işlevsel not alma özelliği sunuyor. Bütçe üzerine eklenen açıklayıcı notlar, bir yandan çalışanlar arasındaki iletişimi ve bilgilendirmeyi güçlendirerek bütçenin güvenirliliğini artırıyor.

GLOBAL YAPIYA UYUM

Logo Mind Budget, dövizli ve çok şirketli çalışma özelliğiyle global ölçekte faaliyet gösteren ve büyümeyi hedefleyen işletmeler için de tercih edilen bir bütçeleme çözümü olarak öne çıkıyor. Global pazarda çalışan ya da yabancı yatırımcıların ilgi gösterdiği işletmeler, Logo Mind Budget ile global kriterlere uygun finansal raporlar hazırlayabiliyor.

Alternatif Bilgisayar