Cevizli Mh. Tansel Cd. Bulut Plaza No:12-18 K:5 D:36 Maltepe,İstanbul
0 (216) 388 00 40

Logo Mind Navigator

Logo Mind Navigator ile işletmenizdeki karmaşık verilerin excel ortamında belirlenmiş olduğunuz rapor düzenine göre güncel verileri çekerek verilerinizi düzenli hale getirin!
logo-mind-navigator

Logo Mind Navigator yazılımı ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müsait bir zamanınızda sizi ziyaret edebilir veya uzak bağlantı yardımıyla tercih ettiğiniz yazılımın demosunu gerçekleştirebiliriz.

Logo Mind Navigator Özellikleri

  • ÖZELLİKLER
ERP TAM ENTEGRE

Logo Yazılım’ın ERP programlarıyla tam entegre çalışan Logo Mind Navigator yazılımı, işletmenizde yöneticilerinizin tarafınızdan istenilen raporları vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde incelemenizi ve yönetime sunmanızı sağlamaktadır.

E-POSTA GÖNDERİMİ

Navigator içerisinden belirlemiş olduğunuz raporlarınızı firmanızın ilgili kişilerine e-Mail olarak gönderebilirsiniz.

HAZIR RAPOR

Herhangi bir özelleştirme gerektirmeyen analizler için Logo Mind Navigator ile birlikte gelen standart şablonlar, raporlama süreçlerini hızlandırıp kolaylaştırıyor.Bu standart raporlar Malzeme Yönetimi, Satış Yönetimi, Satınalma Yönetimi,Sipariş Yönetimi, Finans Yönetimi, Muhasebe Yönetimi ve Üretim Yönetimi’ni kapsamaktadır.

UYARLANABİLİR YAPI

Navigator içerisinde gelen standart raporlar program içerisinde mevcuttur.Firma yöneticileri raporlara ekstra alanlar isteyebilmektedir. Mind Navigator içerisindeki rapor içeriğine kolaylıkla istenilen alanlar eklenebilmektedir.

ZAMANLANMIŞ GÖREV

Belirlemiş olduğunuz zaman dilimlerinde istediğiniz raporlarınızı ilgili kişilere periyodik şekilde gönderebilirsiniz.

KARŞILAŞTIRMA İMKANI

İşletmenizdeki her birimin anlık durumunu izlemenizi sağlayan özet ve ayrıntılı dağılım, durum ve karşılaştırma tabloları ve grafikleri sunuyor.Bu sayede satış,ürün,sipariş,tahsilat ve ödemelerin dağılımlarının yanı sıra malzeme ve stok durumu,cari hesaplar, nakit durumu gibi bilgilerde detaylı şekilde alınıp karşılaştırmalı tablolarda takip edilebilmektedir.

Alternatif Bilgisayar