Cevizli Mh. Tansel Cd. Bulut Plaza No:12-18 K:5 D:36 Maltepe,İstanbul
0 (216) 388 00 40

Teknik Destek

Şirketinizde kullanmakta olduğunuz ya da kullanmak istediğiniz tüm donanım ve yazılım ihtiyaçlarınızda destek ve danışmanlık hizmetimizle süreçlerinizin tamamında yanınızda olarak gereksiz bütçe ayırmanıza engel oluyoruz.

Teknik Servis Hizmeti

Şirketinizin teknik ihtiyaçlarınıza cevap vermek amacıyla Alternatif Bilgisayar ekibi olarak, firmalardaki var olan sistemlerin desteklenmesi, anahtar teslimi projeler, planlama, uyarlama, uygulama ve teknolojik gelişmeler gibi geniş bir yelpazede sizlere hizmet sunmaktayız.

Alternatif Bilgisayar ekibi olarak, bakım onarım hizmetleri, network sistemleri, server, pc ürünlerine marka bağımsız bir servis sağlayıcısı olarak cihazların yerinde ve serviste bakım onarımını uyum içerisinde çalışmasını sağlamak amacıyla, koruyucu bakımını sağlarız.

Neler Yapıyoruz?

YERİNDE SİSTEM KONTROLÜ
İşletmenize belirlenen periyodlarda yerinde destek hizmeti verip, sistem kontrollerini yapıyoruz.
BÜTÇENİZE GÖRE DONANIM
Sisteminiz için gerekli tespitleri tarafımızca gerçekleştirip, gerekli doğru fiyat ve alt yapı çalışmaları için çözüm üretiyoruz.
SİSTEM GÜVENLİĞİ
Tarafımızca tespit ettiğimiz güvenlik açığı, aktif kullanımda doğan hatalar ve buna bağlı raporların oluşturulması.
LİSANS DENETİMİ
Sisteminiz üzerindeki kullanılan yazılımların lisans yönetimlerini gerçekleştiriyor, raporlanmasını sağlıyoruz.
SUNUCU SİSTEM KONTROLÜ
İşletmenizdeki bütün verilerinizi bizlere belirtilen periyotlarda yedeklerinizin alınmasını sağlıyor, uzaktan kontrollerini yapıyoruz.
BAKIM ANLAŞMASI
Aylık ve yıllık bakım anlaşma seçeneklerimizle şirketinize belirlediğiniz zamanlarda ziyaret ediyoruz ve acil ihtiyaçlarınızda yanınızda oluyoruz.
DONANIM PERFORMANSI
İşletmenizde kullanmakta olduğunuz bilişim ürünlerine donanım takviyeleri yaparak tam performans çalışır hale getirerek şirketinize hız katıyoruz.
MAİL & WEB HOSTİNG
Şirketinizde kullanmakta olduğunuz mail ve web sitenizin hosting hizmetini bünyemizde yaparak tüm kontrol, güvenlik ve yedekliliğinizi sağlıyoruz.
Alternatif Bilgisayar