Cevizli Mh. Tansel Cd. Bulut Plaza No:12-18 K:5 D:36 Maltepe,İstanbul
0 (216) 388 00 40

Logo WMS Platform

Logo WMS Platform ile orta ve büyük ölçekli firmaların depo yönetimine verimlilik sağlayarak işletmenizi kontrol altına alın!
logo-wms-platform

Logo Ocean yazılımı ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müsait bir zamanınızda sizi ziyaret edebilir veya uzak bağlantı yardımıyla tercih ettiğiniz yazılımın demosunu gerçekleştirebiliriz.

Logo WMS Platform Özellikleri

  • ÖZELLİKLER
SEKTÖR UYUMU

Gıda, elektronik, tekstil, beyaz eşya, yedek parça… Hangi sektörde olursa olsun, depo yönetimi yapan her işletmenin bu süreçte kendine özgü ihtiyaçları söz konusu oluyor.Logo WMS Platform, dahili olarak sunulan geliştirme aracı sayesinde sektöre ve işletmeye özel ihtiyaçlar doğrultusunda uyarlanabiliyor. Böylece, hız ve verimlilik artışı, dolayısıyla da rekabet avantajı sağlayacak iyileştirmeler kolaylıkla yapılabiliyor.

TEKNOLOJİ UYUMU

Barkod, RFID ve 2D barkod teknolojileri gibi yeni nesil teknolojilerle entegre olan Logo WMS Platform, etiketleme ve etiket okuma süreçlerini de sisteme dahil ederek iş verimliliğini artırıyor. Android el terminalleri ile bütünleşik çalışmasıyla bu teknolojilerin kullanımında hız ve kolaylık sağlanıyor.

ZAMAN TASARRUFU

Depo yönetiminde en kritik unsur, zaman kayıplarını ve yüksek maliyetleri önleyebilmektir.Logo WMS Platform adresleme, stok kontrolü, sayım gibi depo süreçlerinde otomasyon avantajını sunarak hata payını en aza indirirken hızı da maksimum seviyeye çıkarıyor.
Böylece hem depolardaki iş gücü daha verimli kullanılıyor, hem insan kaynaklı hatalar ortadan kalkıyor hem de zaman ve maliyet tasarrufu elde ediliyor.

ESNEK RAPORLAMA

Logo WMS Platform, kendi içinde barındırdığı raporlama ve uyarlama araçlarıyla farklı sektörlerin ve işletmelerin yapılarına en uygun raporlamayı sunuyor. Böylece işletmeler bir yandan rekabet avantajı kazanırken, diğer yandan da geliştirilmesi gereken noktaları daha net görerek iş süreçlerini iyileştirebiliyor.

Alternatif Bilgisayar