Cevizli Mh. Tansel Cd. Bulut Plaza No:12-18 K:5 D:36 Maltepe,İstanbul
0 (216) 388 00 40

e-Fatura

Logo e-Fatura lisansıyla birlikte gelen Logo Connect yazılımı ile e-Dönüşüme hazır olun!
logo-e-fatura

Logo e-Fatura yazılımı ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müsait bir zamanınızda sizi ziyaret edebilir veya uzak bağlantı yardımıyla tercih ettiğiniz yazılımın demosunu gerçekleştirebiliriz.

Logo e-Fatura Özellikleri

  • ÖZELLİKLER
ERP ENTEGRASYON

Birden fazla ERP programı ile entegre olabilen e-Fatura yazılımı ile işletmenizin satınalma ve satış işlemlerinizi yönetebilirsiniz.e-Fatura mükellefi olan müşterilerinize kesmiş olduğunuz faturalar Gelir İdaresi Başkanlığı’nın uygun mevzuatlarına göre düzenlenir ve müşterinize gönderilmektedir.

FATURA SENARYOSU

Müşterinize kesmiş olduğunuz faturalarınızı Temel veya Ticari senaryo tipi olarak düzenleyebilirsiniz.Aynı şekilde tedarikçi firmanızında size düzenlemiş olduğu fatura aynı senaryo tiplerindir. Tarafınıza kesilmiş olan Ticari Faturaları 8 gün içerisinde sisteminizden kabul/red yanıtı oluşturarak önce Gelir İdaresi Başkanlığı’na sonrasında otomatik olarak müşterinize yanıt gönderilecektir.Hemen e-Faturaya başvurmak için iletişime geçebilirsiniz.

SMS GÖNDERİMİ

Sisteminiz içerisinde kayıtlı olan müşterilerinizin GSM numaralarına dair veriler girildiği takdirde, karşı tarafa iletmiş olduğunuz faturalarınız belirtilen numaraya bilgi mesajı otomatik olarak yapılmaktadır.

FATURA DURUMU

Faturasını sisteminize kaydetmiş olduğunuz evraklarınızı Gelir İdaresi Başkanlığı’na göndermeden önce veya sonra müşterinize faturanızı e-Mail olarak atabilir ve teyidini aldıktan sonra gönderebilirsiniz. Göndermiş olduğunuz faturaların müşterinize gidip gitmediğini sisteminizden takip edebilirsiniz.

SATINALMA ENTEGRASYONU

Tarafınıza düzenlenmiş olan e-Faturalarınız Logo Connect yazılımınıza günlük olarak düşmektedir. Faturayı görüntüledikten sonra dilediğiniz gibi sisteminize kaydedebilirsiniz.Faturaları kaydederken karşı taraftan gelen stok kodları, cari hesap kodu vb. bilgileri bir defaya mahsus sisteminizle eşleştirdikten sonra bir sonraki gelen e-Fatura’da sadece kaydet diyerek karşı taraftan gelen tutarı kontrol ettikten sorna işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

YÖNETİCİ ONAYI

Şirketinizde muhasebe departmanında e-Faturalarınız ilgili gün içerisinde hazırlanır. Hazırlanan faturalar şirket yöneticisine onaya sunulduktan sonra gönderilmesi sağlanabilmektedir.

Alternatif Bilgisayar