Cevizli Mh. Tansel Cd. Bulut Plaza No:12-18 K:5 D:36 Maltepe,İstanbul
0 (216) 388 00 40

Tiger Wings Enterprise

Logo Tiger Wings enterprise çözümüyle işletmenizi buluta taşıyın. Bulut çözümü sayesinde lokasyon farketmeksizin işletmenizin verilerini kontrol altına alın!

Logo Tiger Wings Enterprise yazılımı ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müsait bir zamanınızda sizi ziyaret edebilir veya uzak bağlantı yardımıyla tercih ettiğiniz yazılımın demosunu gerçekleştirebiliriz.

Tiger Wings Enterprise Özellikleri

  • ÖZELLİKLER
  • GÖRSELLER
  • FİYAT LİSTESİ
FİNANS YÖNETİMİ

Finans ile ilgili işlemlerinizi (kasa,banka,çek vb.) Tiger Wings Enterprise sistemi içerisinde veri girişlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.Sisteme girmiş olduğunuz verilerin raporlarını excel,pdf vb. formatlarda bilgisayarınıza kaydedebilmektesiniz.

MODÜLER UYUM

Yazılım içerisinde standart gelen modüller ile birlikte ekstra modüller satın alabilirsiniz.Kullanmadığınız bir modülü hemen almak yerine işletmeniz için gerektiğinde satın alıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

WEB & MOBİL UYUM

Tiger Wings Enterprise, web tabanlı uyumu sayesinde tarayıcınızdan dilediğiniz gibi yazılımınızı kullanabilirsiniz.Aynı zamanda mobil veya tablet cihazınızla kullanımınıza devam edebilmektesiniz.

ESNEK RAPORLAMA

Yazılım içerisinde standardında gelen raporlar bazen işletmelerin ihtiyaçlarına yeterli gelmemektedir.Bu gibi durumlarda sistem içerisinde firmanızın ihtiyacı doğrultusunda özel uyarlanabilir raporlar hazırlanabilmektedir.

ÜRETİM YÖNETİMİ

İşletmenizde üretim yapmış olduğunuz ürünlerin reçetelerini sisteminiz içerisinde oluşturabilirsiniz. Bu reçetelerin kaç tane operasyona girdiğini, kaç tane makinada çalıştığını ve vardiyalar ile personellerinizi bu operasyonlara atayarak üretiminizi yönetebilirsiniz.

ARAYÜZ UYARLAMA

Uyarlama özelliği ile birlikte istenilen alanlarda standart veya özel alanlar tanımlanabilmektedir.Bu alanlar işletmenize uygun şekilde açılmaktadır.Açılan alanların istenilen raporlara eklenip raporlanması sağlanır.

e-DEVLET ENTEGRASYONU

e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv ve e-İrsaliye uygulamalarının Gelir İdaresi Başkanlığı mevzuatlarına uygun şekilde işlemlerinizi, Tiger Wings Enterprise ile birlikte entegre şekilde çalışabilirsiniz.

TEMA ARAYÜZÜ

Zengin ve kullanımı kolay olan tema arayüzü ile Tiger Wings Enterprise, son kullanıcılarına yardımcı olmaktadır.Logo masaüstünüze istediğiniz modüllerin kısayol görsellerini tanımlayabilir ve kısayol tuşlarınıza entegre edebilmektesiniz.

Ürün Açıklaması Güncel TL Fiyatlar 2019
Tiger Wings Enterprise Ana Paket (1 Kullanıcı) 47.050
Tiger Wings Enterprise Kullanıcı Artırımı +2 19.300
Tiger Wings Enterprise Kullanıcı Artırımı +5 39.250
Tiger Wings Enterprise Kullanıcı Artırımı +10 74.500
Tiger Wings Enterprise Kullanıcı Artırımı +20 131.400
Tiger Wings Enterprise Kullanıcı Artırımı +50 291.050
Tiger Wings Enterprise Kullanıcı Artırımı +100 465.950
Tiger Wings Enterprise Dış Ticaret 13.450
Tiger Wings Enterprise ExcelTrans 9.000
Tiger Wings Enterprise Connect e-Fatura (1 Firma) 9.700
Tiger Wings Enterprise Connect e-Fatura Firma Artırımı 1.050
Tiger Wings Enterprise e-Defter (1 Firma) 10.050
Tiger Wings Enterprise e-Defter Firma Artırımı 1.850
Tiger Wings Enterprise Connect e-Arşiv (1 Firma) 3.400
Tiger Wings Enterprise Connect e-Arşiv Firma Artırımı 400
Tiger Wings Enterprise e-İrsaliye 2.200
Tiger Wings Enterprise e-İrsaliye Firma Artırımı 300
Tiger Wings Enterprise e-İrsaliye (eLogo Özel Entegratör) BEDELSİZ

Alternatif Bilgisayar