Cevizli Mh. Tansel Cd. Bulut Plaza No:12-18 K:5 D:36 Maltepe,İstanbul
0 (216) 388 00 40

Tiger 3

Logo Tiger 3 ürünü ile kurumsal dönüşümünüze hız katarak yenilikleriyle tanışın!
logo-tiger3

Logo Tiger 3 yazılımı ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müsait bir zamanınızda sizi ziyaret edebilir veya uzak bağlantı yardımıyla tercih ettiğiniz yazılımın demosunu gerçekleştirebiliriz.

Logo Tiger 3 Özellikleri

  • ÖZELLİKLER
  • GÖRSELLER
MODÜLER UYUM

Finans,Stok,Muhasebe vb. işlemleriniz tüm modüllerle ile birlikte uyumlu yapısı sayesinde sistem içerisindeki ilişkiyi kurar ve raporlamalarınıza kolaylık sağlamaktadır. Logo Tiger 3 ile işletmenizi güvence altına alabilirsiniz.

HIZLI ÜRETİM

Logo Tiger 3 ile üretim yaptığınız mamüllerin reçetelerini, stoklarınızdaki hammadde ve yarımamüllerle oluşturarak hızlı üretiminizde kullanabilirsiniz.Reçetelerinize fire veya sarf miktar oranlarını belirlediğiniz tutarlarla oluşturabilirsiniz.

E-DEVLET ENTEGRASYON

e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter ve e-İrsaliye ürünleri ile sisteminiz tam entegre çalışır. Gelir İdaresi Başkanlığı mevzuatlarına uygun özel entegratör yapısıyla hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

PROJE ANALİZİ

Sektörünüzde çalışmış olduğunuz müşterilerinizde ki hareketlerinize proje kodları tanımlayarak alım ve satış durumuna göre projelerinizin karlılık durumlarını izleyebilir ve raporlayabilirsiniz.

ARAYÜZ UYARLAMA

Logo Tiger 3 içerisinde işletmeniz ile ilgili verilerin sistem üzerinde ilave alanlar ekleyerek veri bütünlüğünüzü sağlamaktadır. Bu alanları dilediğiniz raporların içerisine ekleyebilir ve görüntüleyebilirsiniz.

TEKLİF YÖNETİMİ

Teklif yönetimi modülü ile birlikte Logo Tiger 3 içerisinde müşterilerinize stok durumunuza göre teklif hazırlayabilirsiniz. Buna ek olarak yapılan ziyaret görüşmeleri veya telefon görüşmeleri gibi aktiviteleride ekleyebilirsiniz.

İŞ AKIŞ YÖNETİMİ

Tiger 3 programı içerisinde belirlemiş olduğunuz iş akışlarınızı ilgili personellere iletip onay sürecinden geçirebilirsiniz. Düzenli almış olduğunuz raporları belirli periyotlarla otomatik e-Mail olarak tanımlayabilirsiniz.

ÇOKLU DİL DESTEĞİ

Logo Tiger 3 programı içerisinde standart olarak Türkçe ve İngilizce dil desteği ile gelmektedir. Arapça, Farsça, Rusça ve Azerice dil seçenekleri ile ekstra dil paketi alınması durumunda entegre olarak çalışmaktadır.

Alternatif Bilgisayar