Cevizli Mh. Tansel Cd. Bulut Plaza No:12-18 K:5 D:36 Maltepe,İstanbul
0 (216) 388 00 40

Logo Mobile Sales

İşletmenizin saha süreçlerini ve personel takibinizi ERP yazılımınız ile tam entegre olarak dilediğiniz yerden yönetebilirsiniz.
logo-mobile-sales

Logo Mobile Sales yazılımı ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müsait bir zamanınızda sizi ziyaret edebilir veya uzak bağlantı yardımıyla tercih ettiğiniz yazılımın demosunu gerçekleştirebiliriz.

Logo Mobile Sales Özellikleri

  • ÖZELLİKLER
SAHA ANALİZİ

İşletmenizde sahada çalışan personellerinize atamış olduğunuz müşterilerinizin bilgilerini mobil cihazından dilediği gibi ERP programınızda ki ekstrelerini görüntüleyebilir ve not alabilmektedir.

SATIŞ ERP ENTEGRASYONU

Sahada olan firma çalışanlarınız aktif veya potansiyel müşterilerinize sipariş, irsaliye, fatura düzenleyebilmektedir. Düzenledikleri evraklar entegre olarak Logo ERP yazılımına (GO3,Tiger3 vb. yazılımlara) kayıt girişleri tamamlanmış olur.

MOBİL UYUMU

Anroid işletim sistemine sahip tüm cihazlarla tam entegre çalışan Mobile Sales yazılımı ile sahada dilediğiniz lokasyonda internet erişiminizle satışlarınızı yönetebilir ve merkez ofisinizle koordinasyonunu sağlayabilirsiniz.

GPS TAKİBİ

Mobile Sales GPS özelliği ile saha satışçılarınıza atamış olduğunuz ziyaretleri sisteminiz içerisinde anlık olarak konumlarını izleyerek takibini sağlayabilir ve aktif rotaları üzerinde değişiklik yapabilirsiniz.

BLUETOOTH YAZICI ENTEGRASYONU

Araçlar için özel üretilen yazıcı setleriyle Bluetooth üzerinden bağlantı kuran Logo Mobile Sales ile fatura basımı yapılabiliyor. Çift yazıcı desteği ile fatura, sipariş, tahsilat makbuzu basımları kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

BARKOD VE SESLİ KOMUT

Mobil cihazların kamerası kullanılarak barkod okuma işlemleri bütün cihazlar üzerinden yapılabilmektedir. Sesli komut özelliği ile müşteri veya malzeme araması kolayca yapılıp ilgili notlar cihaz üzerine alınabilmektedir.

Alternatif Bilgisayar