Cevizli Mh. Tansel Cd. Bulut Plaza No:12-18 K:5 D:36 Maltepe,İstanbul
0 (216) 388 00 40

e-Arşiv

Mevzuatlara uygun şekilde e-Fatura mükellefi olmayan müşterilerinize e-Arşiv faturasını Logo Connect sisteminizden düzenleyebilirsiniz.
logo-e-arsiv

Logo e-Arşiv yazılımı ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müsait bir zamanınızda sizi ziyaret edebilir veya uzak bağlantı yardımıyla tercih ettiğiniz yazılımın demosunu gerçekleştirebiliriz.

Logo e-Arşiv Özellikleri

  • ÖZELLİKLER
KAĞIT TASARRUFU

e-Fatura mükellefi olmayan müşterilerinize elektronik ortamda fatura düzenleyip, e-Mail yoluyla resmi faturalarınızı müşterinize gönderebilirsiniz.Fatura süreçlerinizin elektronik ortamda ilerlemesi işletmenize değer kazandırmaktadır.

GİB E-ARŞİV RAPORU

Günlük kesmiş olduğunuz satış faturalarınızı takip eden günün sonunda Logo sisteminiz otomatik olarak Gelir İdaresi Başkanlığı’na faturalarınızın raporlarını göndermektedir.Oluşan rapor ile alakalı sonuçları tanımlı e-posta adresinize gönderilmektedir.

OTOMATİK SMS HİZMETİ

Müşterilerinize düzenlemiş olduğunuz e-Arşiv faturalarınızı mobil cihazlara bildirim olarak gönderilmesi mümkündür.Sisteminiz içerisindeki cari hesaplarınızın iletişim numaraları dolu olduğu takdirde faturanızı resmi olarak göndermeniz durumunda Logo sisteminiz otomatik olarak müşterinizin tanımlı numarasına faturanızı SMS olarak göndermektedir.

ERP ENTEGRASYON

Kullanmakta olduğunuz ya da kullanacağınız Logo ERP programınız içerisinde müşteriniz e-Fatura mükellefi değilse, fatura ekranında otomatik e-Arşiv olarak sistem algılar ve satış faturanız oluşturulur.

FATURA İPTALİ

Yanlış kesilen ya da iptal edilecek faturalarınızı sisteminiz içerisinden iptal etmek çok kısa sürede mümkündür.İptal edilecek faturanıza sisteminiz içerisinde iptal et dedikten sonra bu yanıt Gelir İdaresi Başkanlığı’na gönderilir ve faturanızın iptal süreci tamamlanır.

OTOMATİK E-MAİL HİZMETİ

Gelir İdaresi Başkanlığı’na göndermiş olduğunuz e-Arşiv faturalarınızı müşterilerinize otomatik olarak e-Mail gönderilmesi mümkündür. Sisteminizdeki cari hesaplarınızda e-Mail adreslerindeki veri girişi dolu dolması durumunda, sistem tanımlı e-Mail adresine bakar ve satış faturanızın PDF dosyasını müşterinize göndermektedir.

Alternatif Bilgisayar