Cevizli Mh. Tansel Cd. Bulut Plaza No:12-18 K:5 D:36 Maltepe,İstanbul
0 (216) 388 00 40

Tiger HR

Web tabanlı desteği ile işletmenizde çalışan personellerin izin,performans,anket gibi işlemlerini kolaylıkla yönetin!
logo-tiger-hr

Logo Tiger HR yazılımı ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müsait bir zamanınızda sizi ziyaret edebilir veya uzak bağlantı yardımıyla tercih ettiğiniz yazılımın demosunu gerçekleştirebiliriz.

Logo Tiger HR Özellikleri

  • ÖZELLİKLER
İNSAN KAYNAKLARI SÜREÇLERİ

Web tabanlı online mimarisi, modüler yapısı ve güçlü entegrasyon seçenekleri ile Tiger HR, İK süreçlerinize hız katarken, verimliliğinizi arttırır ve rekabet üstünlüğü sağlar.

ANKET YÖNETİMİ

İşletmenize ait anket süreçlerinizi Tiger HR ürününün getirdiği anket modülü içerisine anket senaryolarınızı tasarlayabilir ve personellerinize gönderebilirsiniz.

MODÜLER ESNEKLİK

Tiger HR’nin modüler yapısı sayesinde, işletmeniz için sadece gerekli olan modülleri kullanabilir, sonradan ekleyebilir, ihtiyaç duyduğunuz sistemin oluşturulmasında esneklik kazanabilirsiniz.

SADE KULLANIM

Logo Tiger HR sahip olduğu arayüzü sayesinde son kullanıcılarına web portalında kolay ve hızlı bir kullanım sağlamaktadır.

İZİN YÖNETİMİ

Personellerinizin işletmeniz içerisinde departman bazında onay mekanizması oluşturabilir, izin süreçlerini bu onaylara bağlı şekilde yönetebilirsiniz.

SÜREÇ YÖNETİMİ

Tiger HR ile Özlük, İşe Alım, Eğitim, İşçi Sağlığı, İzin, Performans Değerlendirme, Anket ve Organizasyon Yönetimi süreçlerinizi etkin bir şekilde yönetebilirsiniz.

Alternatif Bilgisayar