Cevizli Mh. Tansel Cd. Bulut Plaza No:12-18 K:5 D:36 Maltepe,İstanbul
0 (216) 388 00 40

Logo Neon

İşletmenizdeki deponuza dair üretim dahil tüm giriş ve çıkış hareketlerinizin operasyonlarını el terminalleri desteğiyle kolaylıkla yönetin!
logo-neon

Logo Neon yazılımı ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müsait bir zamanınızda sizi ziyaret edebilir veya uzak bağlantı yardımıyla tercih ettiğiniz yazılımın demosunu gerçekleştirebiliriz.

Logo Neon Özellikleri

  • ÖZELLİKLER
STOK YÖNETİMİ

Logo Neon yazılımı ile deponuzda ki ürünlerin sevkiyatlarını ilgili siparişleri bağlayarak çıkışlarını yapabilirsiniz. Sevki gerçekleşen ürünlerin faturalarını Neon içerisinden de kesebilirsiniz. Ek olarak, mal kabul işlemleri için giriş hareketlerini tamamlayabilirsiniz.

SERİ/LOT TAKİBİ

Kimya,gıda,kozmetik vb. sektörlerde ürünler seri veya lot takipli olarak çalıştırılmaktadır. Deponuzda ürünlerinizin girişleri-çıkışları seri-lot bazında numaraları ve son kullanım tarihleri girilerek stok hareketleriniz oluşturulmaktadır.

DEPO SAYIMI

İşletmelerde genellikle yazılım içerisindeki stok miktarları depo ile uyuşmamaktadır. Bu durumlarda el terminalleri ile depo personelleri tarafından depo sayımı yapılabilmektedir. Stoklar üzerinde belirlenen barkodlar okutularak sayım tamamlanabilmektedir.

HATASIZ ÜRÜN GÖNDERİMİ

Logo Neon, sevkiyat sürecini evrak kontrolüyle sürekli takip ederek sürecin hatasız biçimde tamamlanmasını sağlıyor. El terminalleriyle birden fazla kişi ile sipariş toplanması sayesinde sevkiyat süreleri kısalırken, müşteriye hatalı mal gönderimi de engelleniyor.

Alternatif Bilgisayar