Cevizli Mh. Tansel Cd. Bulut Plaza No:12-18 K:5 D:36 Maltepe,İstanbul
0 (216) 388 00 40

GO 3

Orta ölçekli işletmelerin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayan ve kolay arayüzü kullanımı ile yeni GO 3 yazılımı ile tanışın.
logo-go3

Logo GO 3 yazılımı ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müsait bir zamanınızda sizi ziyaret edebilir veya uzak bağlantı yardımıyla tercih ettiğiniz yazılımın demosunu gerçekleştirebiliriz.

Logo GO 3 Özellikleri

  • ÖZELLİKLER
  • GÖRSELLER
SEKTÖRÜNÜZE UYGUN

Logo GO 3, tüm sektörlere uyumu sayesinde; sağlık, eğitim, medya vb. bir çok sektördeki ihtiyaçlarınızı karşılar. Hızlı ve kolay kullanımıyla son kullanıcısına kolaylıklar sağlamaktadır.

MODÜLER UYUM

Finans,Stok,Satış,Satın Alma ve buna bağlı raporları Logo GO 3 programınız içerisinde entegre olarak kullanmanızı sağlar. Yazılım içerisinde işlem yaparken modüller arasında geçiş özelliği ile son kullanıcılara kullanım kolaylığı sağlanmaktadır. Modüler uyum ile işletmenizi yönetebilirsiniz.

KOLAY KULLANIM

Hızlı ve kolay kullanım sağlayan Logo GO 3 içerisindeki masaüstünüze kısayollar ekleyebilir ve dilediğiniz gibi masaüstünüze kullandığınız modüllerin kısayollarını yerleştirebilirsiniz.

DİĞER ÇÖZÜMLERLE UYUMU

Bordro, CRM vb. diğer Logo Yazılım’ın ürünleriyle tam anlamıyla entegre çalışır. CRM ile yönettiğiniz teklifleri GO3 programınıza sipariş veya irsaliye kaydı oluşturabilirsiniz. Bordro ile de sicil ve ücret yönetimini kontrol altına alabilirsiniz.

UYGULAMA ARAYÜZÜ

Son kullanıcılarına kolay bir kullanım sağlayan Logo GO 3, yeni versiyonu ve arayüzü ile işlemlerinizi hızlı bir şekilde tamamlayabilmenize kolaylık sağlar.

APP Uyumu

Çözüm Ortaklarımız tarafından geliştirilen ek modülleri Logo GO 3 içerisinde kullanabilirsiniz. İşletme ihtiyacınıza bağlı GO 3 standardında gelmeyen modülleri aplikasyon olarak ekleyebilirsiniz. Böylelikle üst ürüne geçiş ihtiyacınızdan kurtularak yüksek bütçe ayırmanıza gerek kalmayacaktır.

e-DEVLET İLE ENTEGRE

e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter vb. e-Devlet uygulamaları ile tamamen entegre çalışabilirsiniz. Satınalma ve satışlarınız ile ilgili faturalarınızı sisteminizden işledikten sonra müşterinize vakit kaybetmeden gönderebilirsiniz.

WİNDOWS UYUMU

Windows7 & 10 vb. işletim sistemleri ile Logo GO3 yazılımınızı sorunsuzca hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Muhasebe yazılımınızı kendi ana bilgisayarınıza ya da işletmenizi serverına kurarak verilerinizi yönetebilirsiniz.

Alternatif Bilgisayar