Cevizli Mh. Tansel Cd. Bulut Plaza No:12-18 K:5 D:36 Maltepe,İstanbul
0 (216) 388 00 40

Müşteriye Özel Çözümler

İşletmenize özel olarak ihtiyaçlarınız doğrultusunda geliştirdiğimiz 3. parti yazılımlarla sisteminizle entegre olarak manuel işlem girişleri yapmadan şirketinize hız kazandırıyoruz.

Müşteriye Özel Yazılım Çözümleri

Projelerinizde farklılığı uzman kadromuzun geliştirdiği proje ve çözüm önerileri sayesinde yakalayın, işinizde bir adım önde olun.

Uzman kadromuz ile ihtiyaç duyduğunuz bütün projeleri gerçekleştirebilirsiniz. Hayalini kurduğunuz projeler, alanında son derece uzman kişiler tarafından geliştirilen proje ve çözüm önerileri sayesinde gerçeğe dönüşmektedir.

Neler Yapıyoruz?

İŞ GEREKSİNİMİ
Görüşme sonuçlarından toplanan tespitlerle iş planlaması yapılır.Size özel yazılımın uyarlanması için gerekli zaman dilimi ve fiyat teklifi için çalışma sağlarız.
TASARIM
Projenizde özgün tasarımlarımızları kullanarak firmanızı tüm proje tasarımlarımızdan ayırırcasına hizmet sağlarız.
KODLAMA
Uzman ekibimiz tarafından en kısa vadede ve en pratik yolları izleriz ve sizleri en kısa sürede çözüm yoluna ulaştırırız.
TEST PLATFORMU
Her projemizde olduğu gibi projemizi bitirdikten sonra gerekli kontrolleri sizlerle test edip, projenizi içiniz rahat edecek şekilde çalışır durumda teslim ediyoruz.
YAZILIM KURULUMU
Gerekli test süreçleri tamamlandıktan sonra ekibimiz tarafından gerekli yüklemeler ve ayarlamalar tarafımızca yapılır ve son kullanıcıya teslim edilir.
PROJE UYGULAMA
Test ve kurulum süreçleri tamamlandıktan sonra uygulama aşamasına gelindiğinde gerekli eğitim ve destek tarafımızca verilmektedir.
YAZILIM GELİŞTİRME
Şirketinize kodlamasını yapmış olduğumuz ve geliştirdiğimiz yazılımlar tarafımızca ilave ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirmeler yapılarak, işletmenize güven kazandırmaktayız.
YAZILIM DESTEĞİ
Satış sonrası destek hizmetimizle tarafınıza geliştirmiş olduğumuz yazılımlara uzman ekibimiz tarafından destek vermekteyiz.
Alternatif Bilgisayar