Cevizli Mh. Tansel Cd. Bulut Plaza No:12-18 K:5 D:36 Maltepe,İstanbul
0 (216) 388 00 40

Hakkımızda

Sunduğumuz ürün ve hizmetlerimizle Alternatif, profesyonel ekip kadrosuyla aday ve aktif müşteri portföyüne çözümler üretmektedir.
alternatif-bilgisayar-hakkimizda

Alternatif Bilgisayar, hızla gelişmekte olan bilişim pazarında müşterilerinin gereksinimlerini etkin ve profesyonel bir şekilde karşılamak amacıyla 1989 yılında kurulmuştur.

Kuruluşundan bu yana pazara sunduğu ürün ve hizmetleri sürekli geliştirerek zenginleştiren Alternatif, gelişen organizasyonu ile bugün, müşterileri tarafından güvenilen ve tercih edilen bir iş ortağı kimliği kazanmıştır.

Hedeflediği sektörlerin ve edindiği misyonun gerektirdiği uzmanlaşma zorunluluğunun bilinciyle, tüm kaynaklarını daha çok bilgi ve deneyim kazanmaya yönelten ve bunları müşterilerine aktarmayı ilke edinen Alternatif, çok sayıda firma ve sanayi kuruluşuna donanım ve yazılım ürünü sağlama, uygulama yazılımı geliştirme, danışmanlık, sistem destek, teknik servis ve eğitim hizmetleri vermektedir.

Alternatif, IBM AS/400, Microsoft sistem ve işletim sistemleri üzerinde geliştirdiği finansal ve sektörel uygulama yazılımları ve teknik destek hizmetleriyle müşterilerinin bilgi işlem gereksinimlerini tek elden sağlamaktadır.

Alternatif ayrıca, yapısal kablolama ve yerel/geniş alan ağı projelerinde de günümüz teknolojisinin olanak tanıdığı en son ürünlerle müşterilerine proje bazında çözümler üretmektedir.

Başarılı çalışmalarının sonucu olarak Alternatif, 1999 yılının ortalarında IBM Türk tarafından IBM AS/400 Çözüm Ortağı olarak atanmıştır.

Alternatif 1998 yılında Logo Bayi olarak çalışmaya başlamış, 2000 yılında Bulgaristan ve 2002 yılında Romanya bölgesinde ülke genelinde Logo distributörü olarak hizmet vermiştir. Logo Tiger International (SME) paketinin Bulgar ve Romen dillerine çevrilerini de yaparak, başarılı projeler gerçekleştirmiştir.

Halen sektörel bazda Logo programlarına ilave yazılım, destek, uygulama danışmanlığı, donanım temini ve donanım destek, ağ çözümleri gibi hizmetlerini uzman kadrosuyla sürdürmektedir.

MİSYONUMUZ

1
Doğru çözüm ve hizmetlerimizle ilham vermek
2
Uzman kadromuzla Türkiye’de lider olmak
3
Uluslararası pazarda söz sahibi olmak
EKİP SEVİYEMİZ
Proje Danışmanlığı
94%
Eğitim ve Danışmanlık
97%
Doğru Yazılıma Yönlendirme
99%
Veritabanı Danışmanlığı
90%
Teknik Destek
92%

NEDEN ALTERNATİF ?

Tecrübe
30 yılı aşkın tecrübemiz sayesinde sorunlarınızı kısa sürede çözüme ulaştırıyoruz.
KESİNTİSİZ DESTEK
7/24 Hizmet danışmanlığımız sayesinde iş süreçlerinizin her anında destek olmaya hazırız.
YAZILIM & DONANIM
Yazılım ve Donanım iş yönetimimiz sayesinde uygun bütçeyle doğru sistem danışmanlığı sağlamaktasınız.
GARANTİ EĞİTİM
Sunduğumuz tüm ürünlerimizde sertifikalı personellerimiz tarafından eğitim planlayabilmektesiniz.
ACİL DURUM
İhtiyacınız olan acil destek durumunda konumunuzda ki en yakın personelimiz en kısa sürede ziyaret etmektedir.
ENTEGRE YAZILIM
Oturmuş bir ERP sisteminize ilave ek yazılımların demo sunumunu tarafınıza yaparak sektörünüze uygunluğunu tartışırız.
DONANIM İYİLEŞTİRME
Firmanızda kullanmakta olduğunuz bilişim ürünlerinin gerekli hız ve performans yükseltmeleri tarafımızdan yapılmaktadır.
FİRMA ANALİZİ
Müsaitlik durumunuza göre firmanıza ziyaret düzenler, gerekli sistem ve yazılım ihtiyaçlarınızı tarafınıza rapor ve teklif olarak hazırlamaktayız.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Sohbet Başlat
Destek Hattı